Alladin

PRANIE VERTICALI I ROLET

Verticale kojarzą nam się przede wszystkim z powierzchniami biurowymi. Niejednokrotnie spotkać możemy je w szkołach, przychodniach, gabinetach stomatologicznych, salach konferencyjnych - czyli wszędzie tam, gdzie zaistnieć może potrzeba zasłonięcia całej ściany z oknami.

AlladinDecydując się na Verticale, wybieramy grę światła i cienia , która przy odpowiednim doborze koloru tkaniny może stwarzać niezwykle interesujący charakter pomieszczeń.

Oferujemy Państwu usługę specjalistycznego prania verticali. W cenie zawarty jest dojazd, demontaż i ponowny montaż żaluzji.

Wszystko odbywa się w sposób nie zakłócający Państwa codziennych zajęć. Jednego dnia przyjeżdżamy, demontujemy verticale, po czym pierzemy je w urządzeniu stacjonarnym i odświeżone odwozimy i zawieszamy, naprawiając przy okazji drobne uszkodzenia pasów, łańcuszków, wieszaków czy też obciążników.

Efekt widoczny po wykonanej usłudze czyszczenia żaluzji pionowych można by porównać do zawieszenia nowych pasów. Verticale nabierają pierwotnego wyglądu.

Rolety, podobnie jak wszystkie inne elementy wyposażenia w naszym wnętrzu , mają przykrą skłonność gromadzenia na sobie warstw kurzu. O ile z mebli można go zetrzeć jednym ruchem, tak na roletach materiałowych pozostać mogą zabrudzenia. Pranie rolet odbywa się podobnie jak pranie verticali, dokładamy wszelkich starań aby nie zakłócać Państwa codziennych zajęć.

Usługa obejmuje dojazd do klienta, demontaż, pranie w naszej pracowni, dowóz i montaż rolet.

Alladin